O VÝSTAVBÁCH

NABÍZÍME K VÝSTAVBĚ KRÁSNÉ RODINNÉ DOMY

Své starosti nechte na nás!
služby: 1) projektová dokumentace

Můžete si vybrat z naší nabídky typových projektů, které lze upravit dle Vašich požadavků nebo vytvoříme projekt dle Vašeho individuálního návrhu.

Vyřídíme za Vás stavební povolení a komunikaci s úřady

Nemáte čas nebo si nevíte rady co vše je potřeba k tomu aby jste dostali stavební povolení nebo ohlášení? Vůbec nevadí vyřídíme stavební povolení za Vás.

Pro začátek Vám vytvoříme zkrácenou projektovou dokumentaci, která slouží jako podklad k žádosti o hypoteční úvěr.


Co vše obsahuje projektová dokumentace:

● projekt domu
● studie domu
● pohledy
● inženýrské sítě (přípojky)
● osazení domu na parcele
● průkaz energetické náročnosti2) financování

Pro spoustu lidí je nereálné uhradit potřebnou částku na výstavbu rodinného domu z vlastních zdrojů. Proto většinou volí variantu hypotečního úvěru.

Financování stavby Vašeho domu může být tím nejtěžším krokem k rozhodnutí. Naše společnost Vám s tímto krokem přiblížit se k Vašemu vysněnému domu pomůže. Spolupracujeme s finančními specialisty, kteří Vám poskytnou profesionální přístup v oblasti financování. Naši finanční specialisté pro Vás najdou tu nejlepší variantu financování. Poradí s výběrem nejvhodnějšího bankovního institutu, který Vám poskytne nejlepší úrok či fixaci. Vyřídí za Vás veškeré papírování mezi Vámi a bankou. A v neposlední řadě dohlédnou na to, aby čerpání úvěru proběhlo v naprostém pořádku a bez komplikací.

phone-squareenvelope-squareenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram