Rodinný dům
BOROVICE

Rodinný dům BOROVICE

Krásný bungalov s prostornou obývací částí, která je středobodem celého domu, nabízí krásný prostor k setkávání se s rodinou či přáteli.

V domě je optimální rozložení jednotlivých místností, do kterých je vstup právě z velkého obývacího pokoje. 3 ložnice dávají dostatek prostoru a soukromí pro každého člena rodiny.

Individuální řešení: K domu je krásná terasa, na kterou vstupujete z přední části společenské místnosti.

Dispozice4+kkquestion_mark

Zastavěná plocha110 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha93 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

3.372.000 Kč bez DPH
Rodinný dům BOROVICE - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům BOROVICE - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům BOROVICE - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům BOROVICE - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy