Rodinný dům
JASAN

Rodinný dům JASAN

Menší bungalov je vhodný pro nenáročné rodiny, nebo jako varianta domu na stáří. Dům je dokonale přístupný a dispozičně řešený tak, aby splňoval kritéria například i pro klienty s pohybovým omezením.

Dům nabízí ložnici, pracovnu, koupelnu, zádveří, technickou místnost a prostornou obývací část s kuchyňským koutem.

Individuální řešení: skromnější zastřešená terasa.

Dispozice3+kkquestion_mark

Zastavěná plocha90 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha76 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

2.719.000 Kč bez DPH
Rodinný dům JASAN - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům JASAN - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům JASAN - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům JASAN - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy