Rodinný dům
DUB

Rodinný dům DUB

Čtvrtý typový rodinný dům nabízí vynikající dispoziční řešení, které zcela jistě využije vícegenerační, nebo vícečetná rodina.

Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky, 3+kk a 1+kk díky kterým zde mohou bydlet odděleně například starší členové rodiny, nebo dospívající děti. Každý má své soukromí, ale zároveň můžete být i všichni pohromadě.

Individuální řešení: K domu náleží prostorná zastřešená terasa a zároveň i jedna menší před vstupem.

Dispozice3+kk a 1+kkquestion_mark

Zastavěná plocha120 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha102 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

3.363.000 Kč bez DPH
Rodinný dům DUB - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům DUB - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům DUB - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům DUB - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy