Služby

Poskytneme vám služby od A až po Z. Rádi s vámi vybereme ten nejvhodnější dům pro vás a vaši rodinu a přizpůsobíme ho tak, abyste byli spokojeni s každou jeho částí. Pokud nevlastníte pozemek, pomůžeme ho pro vás najít a zařídit veškeré nutné formality k jeho koupi – součástí ceny je samozřejmě i získání stavebního povolení a projekt od certifikovaného architekta. V neposlední řadě vám podáme pomocnou ruku při získávání hypotečního úvěru. A nakonec, pokud byste měli zájem o investiční financování domu, jako jistotu na stáří nebo zajištění budoucnosti svých dětí, zařídíme i to!

1.

Vyhledávání a ověření pozemků

Vybrali jste si typ domu, ale nevíte kde ho postavit? Nevlastníte žádný pozemek a netušíte jak ho získat? Nevadí! Pomůžeme vám naleznout to pravé místo a zjistíme veškeré potřebné informace a povolení k výstavbě domu.

2.

Technický a stavební dozor

Při výstavbách domů zařídíme stavební a technický dozor, který je zodpovědný za řádné dodržení norem a standardů. Dozor zajišťuje stavbu dle projektové dokumentace a platných předpisů.

3.

Služby architekta

Každá projektová dokumentace pro naše typové domy byla vytvořena certifikovaným architektem. Pokud byste měli v plánu měnit velikost či dispozici domu, bude vám opět po ruce náš odborník na slovo vzaté a vyřeší vše k všestranné spokojenosti.

4.

Financování

Přemýšlíte o tom, jak a z jakých zdrojů dům financovat? Rádi vám s tím pomůžeme. Najdeme nejvhodnější hypoteční úvěr a zajístíme vše tak, abyste bez problémů dosáhli na finanční částku nutnou ke koupi nového domu.

Zaujala vás naše nabídka služeb?

napište nám sipka-vpravo-modra