O nás

Chceme, aby si krásné bydlení mohl dovolit opravdu každý, ale zároveň víme, že to není vždy úplně jednoduché. Když naše firma vznikala, věděli jsme, že nechceme být jen další stavební firma v řadě. Náš cíl byl vlastně docela odlišný. Přáli jsme si být lidem blíže. Sepsali jsme si, tenkrát ještě na kus papíru, hlavní pilíře, které dodržujeme a jsou jasným gró naší společnosti. Nejdůležitější je pro nás oboustranná důvěra, která když chybí, nemůžeme se hnout z místa. Vážíme si našich vzájemných vztahů, které jsou pro nás alfa a omega všeho.


Stále pracujeme na tom, aby se naše firma rozvíjela, šla neustále kupředu, a to je možné jen díky vám. Ceníme si, že jste v tom s námi a navzájem se umíme podpořit. Abychom mohli být opravdoví odborníci, musíme se neustále vzdělávat a přijímat nové výzvy. Odborníkem se člověk nestane přes noc, je to dřina, která se ale vyplácí. Nechceme tlacit jen na výkon, důležitá je pro nás hlavně efektivita a vzájemná spokojenost. Není lepší pocit, než když vidíte rozzářené oči klienta, který chce v domě od nás opravdu a od srdce bydlet.

Josef Říčany
Josef Děkuji, že jsme si díky vám mohli s manželkou dovolit menší domeček za Prahou, s krásným výhledem do přírody. V našem věku už nehledáme ruch velkoměsta, ale zároveň nás už unavovaly zdi miniaturního bytu. Máme teď dům s krásnou zahradou, kde můžeme přivítat naše děti a vnoučata, která tráví veškerou volnou chvíli na zahradě s naším novým psem.
Jan Plzeň
Jan Když se nám narodil druhý syn, 2KK už nám bylo opravdu malé. Dlouho jsme uvažovali o rekonstrukci staršího domu, ale ať jsme počítali jak jsme počítali, pořád nám to nějak nevycházelo. Až díky IRP jsme se konečně rozhoupali k akci, protože poměr cena výkon je opravdu bezkonkurenční.
Pavel Kolín
Pavel Když jsme kupovali s manželkou byt, ani zdaleka nás nenapadlo, že budeme po pár letech chtít pryč. Byt to byl hezký, ale chyběla nám zahrada a klid. Hledali jsme možnosti, ale v našich finančních možnostech jich bohužel moc nebylo. Když jsme oslovili IRP, přišlo nám toto řešení jako hezký kompromis. Nemuseli jsme se moc zadlužit a dostali jsme se k vysněnému domečku.
Anna Kácov
Anna Když jsem vstoupila do našeho nového domu, opravdu jsem se zamilovala na první dobrou. Vše bylo, jak mělo. Od servisu až po konečné předání. Doporučuji všemi deseti.

Přísné standardy

Jde o vnitřní hodnoty, které máme pevně zakotvené a dodržujeme je za každé situace. Na realizaci našich domů používáme jen kvalitní materiály a chceme, aby byl dotažený každičký detail.

Zaměstnáváme tým erudovaných specialistů, kteří mají s realizací staveb hojné zkušenosti. Všechno souvisí se vším a jeden článek se neobejde bez toho druhého. Ručíme jak za kvalitu, tak i za cenu, která vás nepřekvapí, protože jí znáte od počátku a nemění se.

Naši klienti

Naši klienti jsou převážně rodiny s dětmi a starší lidé, kteří hledají poklidné bydlení. Když jsme typizovali naše domy, brali jsme v úvahu právě tyto cílové skupiny. Najdete u nás stavby, které uspokojí všechny věkové kategorie.

Garantované ceny

U každého typového domu vás seznamujeme s částkou, kterou za stavbu zaplatíte. Pokud si nebudete přát něco, co není součást nabídky, cena zůstává neměnná, nehledě na to, jaká je situace na trhu či cenová politika.

Nemusíte se bát, že při dokončení dostanete Černého Petra v podobě navýšené sumy. Jednáme s vámi narovinu a cenu domu garantujeme.

Spolupracujeme

Certifikáty