Rodinný dům
KAŠTAN

Rodinný dům KAŠTAN

Druhý typový dům je ideální pro menší rodinu s dětmi. Dispozice domu 4+kk se třemi ložnicemi nabízí soukromí pro každého člena rodiny a současně prostor pro společné chvíle díky velkému obývacímu pokoji s kuchyní, se vstupem na krásnou terasu.

Tento dům není ani moc malý, ani moc velký, je zkrátka tak akorát pro nenáročnou čtyřčlennou rodinu.

Individuální řešení: Zastřešená terasa o velikosti 17 m2 je po celé jedné délce domu, což přímo vybízí ke grilování či venkovní oslavě.

Dispozice4+kkquestion_mark

Zastavěná plocha115 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha97 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

3.255.000 Kč bez DPH
Rodinný dům KAŠTAN - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům KAŠTAN - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům KAŠTAN - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům KAŠTAN - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy