Rodinný dům
BŘÍZA

Rodinný dům BŘÍZA

Designový, moderní bungalov například pro menší rodiny s dětmi nabízí krásné bydlení s optimálním dispozičním řešením.

Středobodem domu je obývací část s nádherným francouzským oknem a výhledem do zahrady. Dům poskytuje tři efektivně umístěné ložnice, prostornou koupelnu, zádveří a obývací pokoj s kuchyní.

Dispozice4+kkquestion_mark

Zastavěná plocha81 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha68 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

2.613.000 Kč bez DPH
Rodinný dům BŘÍZA - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům BŘÍZA - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům BŘÍZA - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům BŘÍZA - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy