Rodinný dům
IRP 04

Rodinný dům IRP 04

Čtvrtý typový rodinný dům nabízí vynikající dispoziční řešení, které zcela jistě využije vícegenerační, nebo vícečetná rodina.

Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky, 3+kk a 1+kk díky kterým zde mohou bydlet odděleně například starší členové rodiny, nebo dospívající děti. Každý má své soukromí, ale zároveň můžete být i všichni pohromadě.

Individuální řešení: K domu náleží prostorná zastřešená terasa a zároveň i jedna menší před vstupem.

Dispozice3+kk a 1+kkquestion_mark

Zastavěná plocha120 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha102 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

3.788.000 Kč bez DPH
Rodinný dům IRP 04 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 04 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 04 - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům IRP 04 - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy