Rodinný dům
IRP 03

Rodinný dům IRP 03

Ten to přízemní dům o výměře 126,3 m2 nabízí praktické řešení pro malé rodiny s jedním nebo dvěmi dětmi, či jako velmi komfortní variantu bydlení na stáří.

Díky prostorné a zastřešené terase o velikosti 24 m2 můžete trávit hodně času venku za jakéhokoliv počasí. V domě jsou dva pokoje, které mohou oba sloužit buď jako varianty odpočinkové zóny, nebo můžete jeden z nich využít jako pokoj pro hosty nebo pracovnu.

Dispozice3+kkquestion_mark

Zastavěná plocha96 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha111 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Celková plocha126,3 m Celková užitná plocha navíc zahrnuje prvky jako sklepy, kóje, kolárny2question_mark

Cena nemovitosti:

2.260.800 Kč bez DPH
Rodinný dům IRP 03 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 03 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 03 - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům IRP 03 - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

Chcete více informací?

Všechny informace k tomuto i dalším domům najdete v naše katalogu.
Můžete si ho stáhnout (PDF) nebo vám jej zašleme ma e-mail.

V katalogu najdete:

1.Popis všech nemovitostí v nabídce
2.Technický popis nemovitostí
3.Podrobný rozpočet
4.Standardní vybavení domu
5.Možnosti nadstandartního vybavení

Další domy

Zobrazit všechny domy