Rodinný dům
IRP 02

Rodinný dům IRP 02

Druhý typový dům je ideální pro menší rodinu s dětmi. Dispozice domu 4+kk se třemi ložnicemi nabízí soukromí pro každého člena rodiny a současně prostor pro společné chvíle díky velkému obývacímu pokoji s kuchyní, se vstupem na krásnou terasu.

Zastřešená terasa o velikosti 17 m2 je po celé jedné délce domu, což přímo vybízí ke grilování či venkovní oslavě. Tento dům není ani moc malý, ani moc velký, je zkrátka tak akorát pro nenáročnou čtyřčlennou rodinu.

Dispozice4+kkquestion_mark

Zastavěná plocha115 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha120 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Celková plocha138,3 m Celková užitná plocha navíc zahrnuje prvky jako sklepy, kóje, kolárny2question_mark

Cena nemovitosti:

2.589.500 Kč bez DPH
Rodinný dům IRP 02 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 02 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 02 - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům IRP 02 - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

Chcete více informací?

Všechny informace k tomuto i dalším domům najdete v naše katalogu.
Můžete si ho stáhnout (PDF) nebo vám jej zašleme ma e-mail.

V katalogu najdete:

1.Popis všech nemovitostí v nabídce
2.Technický popis nemovitostí
3.Podrobný rozpočet
4.Standardní vybavení domu
5.Možnosti nadstandartního vybavení

Další domy

Zobrazit všechny domy