Rodinný dům
IRP 01

Rodinný dům IRP 01

První modelový dům z naší nabídky je skvělé řešení, pokud vám vyhovuje menší a útulnější bydlení, ale zároveň vám chybí zahrada. Je to tady skvělý kompromis mezi bytem a větším rodinným domem. Dům o dispozici 2+kk je nejlevnější dům z naší nabídky, což ho činí nejdostupnější volbou pro všechny zájemce o koupi rodinného domu. Dům disponuje prostornou obývací části a kuchyňským koutem, kde můžete prožívat krásné chvíle s přáteli či například s vnoučaty.

Z obývacího pokoje je vstup na krásnou terasu, na které si můžete vychutnat kávu a krásný pokled do zahrady. Díky bezbariérovému řešení máte vše hezky po ruce a nemusíte řešit žádné nástrahy v podobě schodů či vyvýšených ploch. Koupelna je vybavena vanou se zpevněnou opěrnou části, která je vhodná pro umístění madla kvůli větší stabilitě a jistotě při pohybu v ní. Dům s užitnou plochou 83 m2 je vhodný pro nenáročnou rodinu nebo jako varianta na stáří.

Dispozice2+kkquestion_mark

Zastavěná plocha72 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha83 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Celková plocha94,7 m Celková užitná plocha navíc zahrnuje prvky jako sklepy, kóje, kolárny2question_mark

Cena nemovitosti:

1.845.600 Kč bez DPH
Rodinný dům IRP 01 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 01 - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům IRP 01 - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům IRP 01 - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

Chcete více informací?

Všechny informace k tomuto i dalším domům najdete v naše katalogu.
Můžete si ho stáhnout (PDF) nebo vám jej zašleme ma e-mail.

V katalogu najdete:

1.Popis všech nemovitostí v nabídce
2.Technický popis nemovitostí
3.Podrobný rozpočet
4.Standardní vybavení domu
5.Možnosti nadstandartního vybavení

Další domy

Zobrazit všechny domy