INVESTICE

“JAK FUNGUJE SPOŘENÍ DO NEMOVITOSTÍ?”

Máte své peníze na běžném bankovním účtu, kde Vám nic nevydělávají, nebo je máte na spořícím účtu, kde je úrok pouze kolem 1% ročně?
Ztrácíte úroky na podílových fondech nebo jim nevěříte?
Nechcete investovat do akcií a jiných riskantních obchodů?

Naše společnost se zabývá nákupem a následným pronájmem nemovitostí, a díky tomu umíme zajistit dlouhodobé zhodnocení Vašich peněz s pevným úrokem a výplatou až 4x za rok. Vše je bez vstupních, výstupních i dalších poplatků. Každý zisk je předem pevně nastaven podle Vámi zvoleného programu. Všechny vklady jsou zajištěny nejen samotným vlastnictvím nemovitosti, ale také závazným a dlouhodobým pronájmem nemovitostí samotných. Projekt nabízí dlouhodobé zhodnocení na všechny vklady. A je možné ho využít i na zhodnocení osobních, podnikatelských i firemních financí.

Pro konzervativnější klienty nabízíme možnost si projekt otestovat. Jak?
Počet vkladů není nikterak omezen, a proto je možné si projekt vyzkoušet (např. nižším vkladem) a poté své finance opakovaně vkládat.

Nabízíme také pravidelné investování do našeho programu Individual. Vklady jsou možné již od částky 10.000 Kč. Výplaty poměrné části jistiny a úroku jsou každé 3 měsíce. Pro bližší informace či osobní konzultaci nás prosím kontaktujte a nebo si vypočítejte výnosnost naším kalkulátorem níže.

KALKULÁTOR JEDNORÁZOVÝCH INVESTIC

0.00

Celkové zhodnocení

0.00

Celkový stav investice na konci období

0.00

Poplatky a jiné náklady

DLUHOPISY

Cíl nákupu dluhopisů je spoření s pevným úrokem. Pokud máte volné finanční prostředky a nestačí Vám úrok, který banka nabízí, úrok který je často nižší než inflace, pak jsou naše dluhopisy jedna z nejjistějších možností bezpečného zhodnocení.

Dluhopisy si můžete vybrat v
nominální hodnotě :
– 20.000,- Kč
– 50.000,- Kč
– 100.000,- Kč
– 500.000.- Kč

Úroková sazba u našich dluhopisů je 9 % za rok. Vaše výnosy pak budete dostávat každé čtvrtletí spolu adekvátní části investované jistiny. Délka investování do dluhopisů může být nastavena až na 10 roků.
Pokud máte zájem o náš dluhopis, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

Odkaz na emisní podmínky:
EMISNÍ PODMÍNKY DLUHOPISŮ EMITENTA
phone-squareenvelope-squareenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram