Rodinný dům
TOPOL

Rodinný dům TOPOL

Dvoupodlažní dům se zastřešeným stáním pro váš vůz, je skvělé řešení pro rodiny s dětmi. V přízemí se nachází společenská část s obývacím pokojem a kuchyňským koutem, pracovnou, koupelnou a technickou místností.

Ve druhém patře je klidová zóna se třemi ložnicemi a koupelnou. Pokud ve svém domě přivítáte návštěvu, můžete si užívat nerušené zábavy a děti mohou v klidu odpočívat ve svých pokojích nahoře.

Individuální řešení: Zastřešené stání pro váš vůz.

Dispozice6+kkquestion_mark

Zastavěná plocha99 m Zastavěnou plochou stavby se rozumí plocha ohraničená pravoúhlými průměty vnějšího líce obvodových konstrukcí všech nadzemních i podzemních podlaží do vodorovné roviny.2question_mark

Užitná plocha167 m Užitná plocha zahrnuje plochu všech místností domu, tedy kuchyně, ložnice, obývací pokoje, koupelny, toalety a případné chodby. Do užitné plochy se počítají také sklepy, balkony, půdy a podkroví.2question_mark

Cena nemovitosti:

4.508.000 Kč bez DPH
Rodinný dům TOPOL - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům TOPOL - Invest Rent Property s.r.o. Rodinný dům TOPOL - Invest Rent Property s.r.o.
Půdorys - Rodinný dům TOPOL - Invest Rent Property s.r.o.
rodinne-domy

Rodinné domy

Typové domy pro rodiny s dětmi navrhujeme tak, aby odpovídaly aktuálním bytovým a bezpečnostním standardům.

Pokud by vám dispozice domu nevyhovovaly, nevadí, společně je změníme a upravíme tak, aby byl konečný výsledek přesně podle vašeho gusta. Nic není dogma a proto se a vámi rádi na všem domluvíme.

bydleni-na-stari

Bydlení na stáří

Uvažujte do budoucnosti a zaopatřete se na stáří. Navrhujeme domy nejen pro mladé rodiny, ale také s přihlédnutím k delšímu časovému horizontu.

Stává se z něj pak takový multifunkční model pro všechny generace. Klademe důraz na bezbariérovost, praktičnost a pohodlí. Chceme, aby vám dům sloužil a mohli jste v něm zůstat napořád.

KATALOG KE STAŽENÍ

ZDARMA

IRP Katalog
STÁHNOUT PDF KATALOG

Další domy

Zobrazit všechny domy