BYDLENÍ NA SPLÁTKY

INVESTIČNÍ PRONÁJMY je nový způsob financování Vašeho bydlení. Tisíce lidí se touží osamostatnit a začít budovat vlastní domov. Velká část z nich nemůže své bydlení koupit v hotovosti, nebo získat na hypotéku. Proto je zde možnost „Investičního pronájmu“ od společnosti Invest Rent Property s.r.o.. My pro vás nemovitost vyhledáme i zajistíme financování jejího nákupu. S Vámi pak domluvíme takovou výši splátek, které já pro vás dostupná a navíc může být i flexibilní.

Nabídneme Vám řadu zajímavých nemovitostí za rozumnou cenu. Připravíme pro Vás smlouvu na pronájem vybrané a nemovitosti. Zajistíme financování. Pokud se Vaše podmínky změní, umíme i my změnit výši vašich splátek. Na konci domluveného období, kdy vaše splátky pokryjí náklady na zakoupení Vámi vybrané nemovitosti, získáte nemovitost do osobního vlastnictví. Nezajímáme se o zápisy v rejstříku nebo jiné ukazatele solventnosti. Důležité je, aby jste se spolupodíleli a uhradili akontaci, neboli několik splátek najednou. Výše této akontace záleží na ceně Vaší nemovitosti a výši Vašich domluvených splátek. Pokud Vás tato nabídka zaujala, pak si můžete začít prohlížet naší nabídku v sekci NEMOVITOSTI. Na rozdíl od klasické hypotéky, u nás můžete bydlet už během týdne. Uděláme vše, abyste bydleli nejen podle svých možností a potřeb, ale hlavně podle vašich snů.
Tím, že si u nás vyberete nemovitost, naše spolupráce nemusí skončit. Zajistíme pro vás všechny další služby, které potřebujete realizovat pro Vaše spokojené bydlení. Pokud jste si vybrali nemovitost a máte již vyřešené financování, je na čase vyzkoušet i naše služby. Pomůžeme vám například s malováním, stěhováním, výběrem nábytku a celé řady dalších služeb. Dokonce Vám rádi pomůžeme pronajmout Vaší starou nemovitost.

Tisíce lidí se touží osamostatnit a začít budovat vlastní domov. Velká část z nich nemůže své bydlení koupit v hotovosti, nebo získat na hypotéku. Proto je zde možnost „Investičního pronájmu“ od společnosti Invest Rent Property s.r.o.. My pro vás nemovitost vyhledáme i zajistíme financování jejího nákupu. S Vámi pak domluvíme takovou výši splátek, které já pro vás dostupná a navíc může být i flexibilní.
phone-squareenvelope-squareenvelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram